Hledáte jako malý podnikatel pomocnou ruku v aplikaci kryptoměn ? Můžeme Vám pomoc.

Moje cesta s Bitcoinem se skřížila v roce 2013 kdy jsem usoudil, že je to další internetová blbost a rozhodl se přebytečný výpočetní výkon věnova projektu SETI@home. Hledání infomací kolem Bitcoinu v té době bylo složité a k praktické zkušenosti jsem se dostal až v roce 2017 kdy jsem asistoval se stavbou malé těžební stanice. Dění kolem Bitcoinu a kryptoměn sleduji přes čtyři roky a dva roky na dení bázi. Proto jsem se rozhodl tyto zkušenosti nabídnout ve formě technické pomoci a konzultací zákazníkům společnosti Ravotron, s.r.o.

Můžu proškolit základní bezpečnost v manipulaci s kryptoměnami, držení a příjmání. Můžu asistovat s adaptací Vašeho podnikání na kryptoměnový svět a jeho využití při hledání minimalizace transakčních výdajů a maximalizace bezpečnosti a svobody.

Protože Bitcoin vidím jako budoucnost svobodného nemanipulovaného finančního systému, následujicí službu nabízím za minimální poplatky v podobě cestovních nákladů atd. Každý člověk co dá šanci této technologii je pro mne odměnou.

Martin Kunc