Technologie ColorVu

Co je to technologie ColorVu Hikvision?

Technologie ColorVu od výrobce kamerových systémů Hikvision zachycuje vysoce kvalitní plnobarevné video 24/7, takže obraz z kamery bude i v noci chránit osoby a majetek se stejně barevným vykreslením jako za denního světla.

Na rozdíl od tradičních bezpečnostních kamer, které poskytují černobílý obraz, který může být zrnitý a nejasný v prostředí se slabým osvětlením je technologie ColorVu, která poskytuje plnobarevné obrázky s vysokým rozlišením, dokonce i v téměř úplné tmě. 

Schopnost technologie ColorVu zachytit detaily při slabém osvětlení vyplývá ze tří konkrétních objevů:

  • Špičkový hardware
  • Nejmodernější zpracování obrazu
  • Vysoká spolehlivost

Kombinací nové technologie ColorVu 2.0 s technologií AcuSense tyto kamery zachycují osoby a vozidla s živými barvami. Po připojení k záznamovým produktům Hikvision si uživatelé užijí podrobné přehrávání videa a efektivní vyhledávání záznamů.

Modely vybavené funkcí Live Guard odrazují narušitele vizuálními a zvukovými alarmy v místě instalace a zároveň mohou zasílat upozornění uživatelům na dálku.

Kamery disponuji integrovaným mikrofonem a bílým LED světlem. Okamžitě reagují na narušení během událostí, aby odradili pachatele a následně poskytli zaznamenané důkazy po události.

Technologie ColorVu je dostupná jak pro IP, tak i HD-TVI (analogové) kamery.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *